O firmie

 

 ZAPROSZENIA ŚLUBNE, NA KOMUNIĘ,
CHRZEST, JUBILEUSZE I INNE OKAZJE


ŚLUB

          Oferowane przez nas zaproszenia ślubne są oryginalne, cechuje je naturalne piękno i umiar w zdobieniach. Całość utrzymana jest w stylu dyskretnej elegancji, najodpowiedniejszej na tę wyjątkową okazję. Na zaproszenie składa się zadrukowana kartka papieru czerpanego oraz sznurek (delikatny złoty, jutowy lub lniany), połączony pięknym medalionem wykonanym z laku (w kolorze czerwonym, bordowym, zielonym), z zatopionym motywem kwiatowym lub wytłoczonymi inicjałami narzeczonych. Dostępne są również warianty z lakiem odciśniętym bezpośrednio na kartce lub z samym sznurkiem.
          Po zrolowaniu kartki i wsunięciu jej w utworzoną ze sznureczka pętlę, otrzymują Państwo elegancki rulon. Zaproszenia można również złożyć na trzy i wsunąć do koperty.
          Na Państwa życzenie na dole zaproszenia umieszczamy wzmiankę o potwierdzeniu przybycia ("A jeśliby dla jakowych przyczyn ..." lub prostsze "Prosimy o potwierdzenie przybycia..." i inne). Istnieje również możliwość zakupienia u nas osobnych potwierdzeń przybycia w komplecie z małymi kopertkami, odsyłanych przez gości deklarujących swój udział w weselu.
          Mogą również Państwo nadać zaproszeniom osobiste piętno, przysyłając do nas ulubiony fragment utworu literackiego.
          Każdy z poniższych wzorów dostępny jest również jako ZAWIADOMIENIE o ślubie (z pominięciem wzmianki o przyjęciu weselnym i potwierdzeniu przybycia).
          W razie potrzeby wykonujemy również zaproszenia w innych językach.Wedding invitations
          Prowadzimy także sprzedaż wysyłkową, również za granicę. W celu omówienia szczegółów skontaktuj się z nami mailowo albo telefonicznie (patrz kontakt).
 

Ceny (dot. zaproszeń ślubnych):

PAPIER+NADRUK

arkusz papieru czerpanego A4 zadrukowany jedno lub dwustronnie w dowolnym wzorze zaproszenia

...

PERSONALIZACJA

imię i nazwisko zapraszanego goślcia wdrukowanie w tekst zaproszenia

...

LAK (do składek)

odciśnięty bezpośrednio na arkuszu z datą roczną (A.D.2013) lub inicjałami imion narzeczonych - dla zaproszeń składanych

...

LAK (do składek)

odciśnięty bezpośrednio na arkuszu z datą roczną (A.D.2013) lub inicjałami imion narzeczonych i z przytroczonym sznurkiem - dla zaproszeń składanych

...

LAK (do rulonów)

oddzielny medalion z laku z motywem kwiatowym, inicjałami lub datą roczną (A.D.2013) - dla zaproszeń rolowanych

...

SZNUREK

sam sznurek z zatopionymi w laku końcówkami do obwiązania rulonu lub składki, ew. wstążka

...

KOPERTY

z papieru czerpanego

...

ozdobne

...


 

 

 

1. Gotyckie

zaproszenie-ślubne-Gotyk
Zaproszenie składa się z kartki, papieru czerpanego o naturalnie pofalowanych brzegach, zadrukowanej dwustronnie oraz sznureczka z lakiem. Staropolska stylizacja językowa oraz szata graficzna, również nawiązująca do wieków dawnych, współgra z pięknem i naturalnością użytego papieru.

Format A4 lub A5; kolor biały, ecru lub kremowy; faktura płótno lub len.
                                 Gothic Wedding Invitations

<--- (kliknij w zdięcie)

2. Staropolskie

zaproszenie-ślubne-Staropolskie

Staropolska stylizacja językowa zaproszenia wnosi typowy dla niej ton serdeczności, zaś finezyjne zdobienia z ręcznie wykonanymi złoceniami dodają mu wyszukanego blasku. Na odwrocie zapis nutowy fragmentu Marszu Mendelssohna oraz do wyboru: cytat z wiersza A. Asnyka, fragment Ewangelii ("Na początku Bóg stworzył ich jako mężczyznę i kobietę...") lub inne i wiele innych.

Format A4; kolor biały lub ecru; faktura marmurku.

3. Tristan i Izolda

zaproszenie-ślubne-Tristan-i-Izolda
W swojej stylistyce zaproszenie nawiązuje do średniowiecznego romansu francuskiego, sięgającego po swoje ulubione motywy do legend celtyckich, takich jak znana wszystkim historia miłosna Tristana i Izoldy.

Format A4; kolor biały, ecru lub kremowy; faktura juty lub marmurku.
                                 Burn wedding invitations  

4. Trepki

zaproszenie-ślubne-Trepki
Zaproszenie łączy w sobie dyskretną elegancję zdobień z lekkością i frywolnością tekstu. Zostało zaprojektowane ze szczególnym przeznaczeniem dla osób stroniących od zbędnej ceremonialności.

Kolor nadruku bordo lub czarny.
Format A4; kolor ecru lub biały; faktura marmurku.
                                 Cinderella wedding invitations

5. Romeo i Julia


zaproszenie-ślubne-Romeo-i-Julia
Jeśli losy Romea i Julii potoczyłyby się inaczej, rody Montekich i Kapuletich zapewne otrzymałyby podobne listy – zaproszenia na romantyczny ślub.

Format A4; kolor biały, ecru lub kremowy; faktura gładka

6. Secesja

zaproszenie-ślubne-Secesja
Zaproszenie w rozmarzonym, secesyjnym stylu, przeżywającym obecnie swą kolejną młodość. Dla osób o wysublimowanym guście, w dwóch wersjach graficznych.

Format nietypowy 17,5 x 30 cm; kolor biały, cytrynowy lub kremowy; faktura gładka lub płótno

7. Skazani

zaproszenie-ślubne-Skazani
Zaproszenie w formie wyroku sądowego. Pomysł, który obiegł cały świat, podbijając serca niejednej pary. Modny również w Polsce. A oto nasza wersja...

Nadruk w kolorach zielono-brązowym lub oliwkowo-złotym, lak proponowany zielony lub bordowy.
Format A4; kolor ecru; faktura gładka

8. Rycerskie

zaproszenie-ślubne-Rycerskie
Specjalność firmy! Dla osób czerpiących z życia pełną garścią, z iście ułańską fantazją i ... dystansem do samych siebie. Zaproszenie pełne dynamizmu, niespodziewanych zmian tempa i nastroju – od romantycznego przez pełen przekory po uroczysty. Tekst zaproszenia podlega drobnym zmianom w odniesieniu do imion narzeczonych oraz okoliczności ślubu i wesela.
Jednym słowem nigdzie takich nie znajdziecie.

Format A4 lub nietypowy 23 x 42 cm; kolor kremowy; faktura lnu
                                 Castle wedding invitations

9. Teatr

zaproszenie-ślubne-Teatr

"Życie to teatr"; "Życie to nie teatr" - zdania na ten temat jak widać są podzielone. Niemniej jednak zaproszenie w stylu afisza teatralnego z lekkim i błyskotliwym tekstem tłumaczonym na różne języki budzi zachwyt na całym świecie! U nas dostępne w języku polskim, angielskim, niemieckim, ukraińskim. Do tego zaproszenia polecamy szczególnie ciemny, postarzały papier oraz lak z wytłaczanymi maskami teatralnymi.
NOWOŚCI

zaproszenie-ślubne-nowosci

NEW YORK TIMES

ONE WAY TICKET

MINI-ZAPROSZENIA

KRAKOWSKI SPLIN, WARSZAWSKI SPLIN

SALONOWE

 

CHRZEST, KOMUNIA, JUBILEUSZE I INNE OKAZJE,...

 

Zaproszenie na Chrzest
Pod względem językowym i graficznym nawiązują do staropolszczyzny, wnosząc typowy dla niej ton serdeczności. Zaproszenia przeznaczone są do wręczania w formie zwoju. Można je również złożyć na trzy i dołączyć koperty. Na odwrocie zaproszenia zamieszczamy wierszowany opis imienia nadawanego Państwa Pociesze na chrzcie lub zamieszczamy dowolny cytat. Do wyboru są również: grafika (wózeczek lub bociek z dzidziusiem) oraz kolor nadruku (niebieski lub czarny).

Format A4 lub A5; kolor waniliowy; faktura marmurku lub lnu; lak czerwony lub bordowy
Zaproszenie na I Komunię św.

Ciepły, stylizowany na staropolszczyznę tekst nadrukowany na kartkę papieru czerpanego, do wręczania w rulonie lub jako składka do koperty (z papieru czerpanego lub z ozdobnego - "Fabria"). Do wyboru kolor nadruku niebieski, czarny lub zielony.
Uwaga! To podoba się dzieciom!

Format A4 lub A5; kolor biały; faktura marmurku lub lnu; lak czerwony, bordowy lub zielony
   

Wszystkie wzory są oryginalne i stanowią naszą własność intelektualną, chronioną przepisami prawa autorskiego (Ustawa z dnia 4 lutego 1994r. „O prawie autorskim i prawach pokrewnych”). Kopiowanie i wykorzystywanie tekstów oraz elementów graficznych zabronione.

Oferta
Galeria
Kontakt

Polityka prywatności